default-logo

Firmamiz yaklasik 15 yildir Avrupa, Amerika, Hindistan, Brezilya ve Srilanka´dan SBR, NR, EPDM ve diger kaucuk türevlerinin, orjinal mamul ve hammaddelerini Ithal etmektedir.

Amacimiz; bu sektörlerde calisan girisimcilerimize, daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara Hammadde temin etmek, globallesen dünyamizda girisimcilerimize dünya piyasalarinda rekabet edebilme gücü saglayabilmektir.

Bu amac icin basta Avrupanin her ülkesinde olmak üzere, Brezilya ve Amerika, Hindistan ve Srilanka´da ofisler acmis ve bu ofisler araciligi ile ilgili ülkelerdeki piyasa arastirmalarini günlük ve anlik olarak Gebze de ki ofisimize aktarmaya baslamis bulunmaktayiz.

Bunun yani sira, bu ülkelerde ki üretim icin hazirlanan, araba lastik firmalarindan sirt hamurlari, karisim firmalarindan orjina karısım EPDM ve NR türevleri toplamakta ve bu ürünleri ülkemiz imalatcilarina, fiyat rekabetinde basarili olmalari amaci ile sunulmaktadir. Bu ürünler, üretim amaci ile hazirlanmis karisimlar olup icerisinde malin cinsine göre pisirici bulunmaktadir.Bu yüzden kisa süre icerisinde, üretim icin kullanilmasi gerekmektedir.

Gebze Cayirova da bulunan yaklasik 5000m² satis ve dopo alanlarimizda bulunan ürünlerimizi gelip görebilirsiniz.

Her türlü üretiminiz icin, kalite olusturmak ya da fiyat rekabetinde basarili olmaniz icin kaucuk türevlerinin ve kimyasallarinin tedarikinde bizlere müracat edebilirsiniz.

Daha basarili ve daha rekabetci bir Türkiye icin………

İletişim için Lütfen 0262 743 84 24 Pbx

Mobil: 0532 395 23 21

Email info@karaoglukaucuk.com adresinden iletişime geçiniz.
iletişim menüsünden bize yorumlarınızı ve tüm isteklerinizi iletebilirsiniz.